Urnik treningov - od 1. 9. 2018 do 30. 6. 2019

 
ČLANI
TRENER: Miloš Aksentijevič (041 744 937)
POMOČNIK:
 ČLANI: TERMIN  ČLANI: LOKACIJA
Ponedeljek 
Torek 
Sreda
Četrtek
Petek 
20:00 - 22:30 
19:00 - 20:30
20:30 - 22:30
19:00 - 20:30
20:30 - 22:00
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
KADETI
TRENER: Gorazd Potočnik (041 662 358)
POMOČNIK: Gašper Kump
KADETI: TERMIN  KADETI: LOKACIJA
Ponedeljek
Sreda
Četrtek
Petek
17:30 - 19:00
17:30 - 19:00
16:00 - 17:30
16:00 - 17:30
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
STAREJŠI DEČKI A 
TRENER: Gašper Kump (040 398 565)
 STAREJŠI DEČKI A: TERMIN  STAREJŠI DEČKI A: LOKACIJA
Ponedeljek 
Sreda
Četrtek 
Petek 
19:00 - 20:30
17:30 - 19:00
16:00 - 17:30
16:00 - 17:30
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE

MLAJŠI DEČKI A IN B
TRENER: Franci Zidar (051 387 245)
POMOČNIK: Matevž Corel
 MLAJŠI DEČKI A in B: TERMIN MLAJŠI DEČKI A in B:  LOKACIJA
Ponedeljek
Torek 
Četrtek
Petek 
16:00 - 17:30
14:30 - 16:00
14:30 - 16:00
14:30 - 16:00
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
 
MLAJŠI DEČKI C
TRENER: Dejan Tomšič (040 221 630)
 MLAJŠI DEČKI C: TERMIN MLAJŠI DEČKI C: LOKACIJA
Ponedeljek 
Sreda 
14:30 - 16:00
16:00 - 17:30
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
 
MINI ROKOMET POLICA 
TRENER: Franci Zidar (051 387 245)
MINI ROKOMET POLICA: TERMIN MINI ROKOMET POLICA: LOKACIJA
Torek
Petek
 7:10 - 8:10
 7:10 - 8:10
Telovadnica OŠ Brinje PŠ POLICA
Telovadnica OŠ Brinje PŠ POLICA
MINI ROKOMET BRINJE
TRENER: Matej Slemenjak (051 378 862)
MINI ROKOMET BRINJE: TERMIN MINI ROKOMET BRINJE: LOKACIJA
Torek
Četrtek
13:45 - 14:30 
13:45 - 14:30 
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
 
MINI ROKOMET LA - ADAMIČEVA
TRENER: Marko Strojan (031 466 597)
MINI ROKOMET LA - ADAMIČEVA: TERMIN MINI ROKOMET LA - ADAMIČEVA:  LOKACIJA
   Telovadnica OŠ LAG PŠ ADAMIČEVA
 
MINI ROKOMET - ŠMARJE SAP
TRENER: Gašper Kump (040 398 565)
MINI ROKOMET - ŠMARJE SAP: TERMIN MINI ROKOMET - ŠMARJE SAP:  LOKACIJA

Ponedeljek
Torek 

15:00 - 16:00
16:00 - 17:00

Telovadnica OŠ ŠMARJE SAP
Telovadnica OŠ ŠMARJE SAP

 
MINI ROKOMET LA - ŠT. JURIJ
TRENER: Franci Zidar (051 387 245)
MINI ROKOMET LA - ŠT. JURIJ: TERMIN MINI ROKOMET LA - ŠT. JURIJ: LOKACIJA

Ponedeljek
Sreda

7:20 - 8:20
7:20 - 8:20

Telovadnica OŠ LAG PŠ ŠT. JURIJ
Telovadnica OŠ LAG PŠ ŠT. JURIJ

MINI ROKOMET LA - ŽALNA
TRENER: Marko Strojan (031 466 597)
MINI ROKOMET LA - ŽALNA: TERMIN MINI ROKOMET LA - ŽALNA: LOKACIJA
   Telovadnica OŠ LAG PŠ ŽALNA

Urnik treningov - veljavnost od 3. 9. 2018 do 30. 6. 2019

 
ČLANI
TRENER: Miloš Aksentijevič (041 744 937)
POMOČNIK:
 ČLANI: TERMIN  ČLANI: LOKACIJA
Ponedeljek 
Torek 
Sreda
Četrtek
Petek 
20:00 - 22:30 
19:00 - 20:30
20:30 - 22:30
19:00 - 20:30
20:30 - 22:00
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
KADETI
TRENER: Gorazd Potočnik (041 662 358)
POMOČNIK: Gašper Kump
KADETI: TERMIN  KADETI: LOKACIJA
Ponedeljek
Sreda
Četrtek
Petek
17:30 - 19:00
17:30 - 19:00
16:00 - 17:30
16:00 - 17:30
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
STAREJŠI DEČKI A 
TRENER: Gašper Kump (040 398 565)
 STAREJŠI DEČKI A: TERMIN  STAREJŠI DEČKI A: LOKACIJA
Ponedeljek 
Sreda
Četrtek 
Petek 
19:00 - 20:30
17:30 - 19:00
16:00 - 17:30
16:00 - 17:30
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE

MLAJŠI DEČKI A IN B
TRENER: Franci Zidar (051 387 245)
POMOČNIK: Matevž Corel
 MLAJŠI DEČKI A in B: TERMIN MLAJŠI DEČKI A in B:  LOKACIJA
Ponedeljek
Torek 
Četrtek
Petek 
16:00 - 17:30
14:30 - 16:00
14:30 - 16:00
14:30 - 16:00
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
 
MLAJŠI DEČKI C
TRENER: Dejan Tomšič (040 221 630)
 MLAJŠI DEČKI C: TERMIN MLAJŠI DEČKI C: LOKACIJA
Ponedeljek 
Sreda 
14:30 - 16:00
16:00 - 17:30
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
 
MINI ROKOMET POLICA 
TRENER: Franci Zidar (051 387 245)
MINI ROKOMET POLICA: TERMIN MINI ROKOMET POLICA: LOKACIJA
Torek
Petek
 7:10 - 8:10
 7:10 - 8:10
Telovadnica OŠ Brinje PŠ POLICA
Telovadnica OŠ Brinje PŠ POLICA
MINI ROKOMET BRINJE
TRENER: Matej Slemenjak (051 378 862)
MINI ROKOMET BRINJE: TERMIN MINI ROKOMET BRINJE: LOKACIJA
Torek
Četrtek
13:45 - 14:30 
13:45 - 14:30 
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
 
MINI ROKOMET LA - ADAMIČEVA
TRENER: Marko Strojan (031 466 597)
MINI ROKOMET LA - ADAMIČEVA: TERMIN MINI ROKOMET LA - ADAMIČEVA:  LOKACIJA
   Telovadnica OŠ LAG PŠ ADAMIČEVA
 
MINI ROKOMET - ŠMARJE SAP
TRENER: Gašper Kump (040 398 565)
MINI ROKOMET - ŠMARJE SAP: TERMIN MINI ROKOMET - ŠMARJE SAP:  LOKACIJA

Ponedeljek
Torek 

15:00 - 16:00
16:00 - 17:00

Telovadnica OŠ ŠMARJE SAP
Telovadnica OŠ ŠMARJE SAP

 
MINI ROKOMET LA - ŠT. JURIJ
TRENER: Franci Zidar (051 387 245)
MINI ROKOMET LA - ŠT. JURIJ: TERMIN MINI ROKOMET LA - ŠT. JURIJ: LOKACIJA

Ponedeljek
Sreda

7:20 - 8:20
7:20 - 8:20

Telovadnica OŠ LAG PŠ ŠT. JURIJ
Telovadnica OŠ LAG PŠ ŠT. JURIJ

MINI ROKOMET LA - ŽALNA
TRENER: Marko Strojan (031 466 597)
MINI ROKOMET LA - ŽALNA: TERMIN MINI ROKOMET LA - ŽALNA: LOKACIJA
   Telovadnica OŠ LAG PŠ ŽALNA