Urnik treningov - od 2.9.2019 do 30.6.2020

 
ČLANI in MLADINCI
TRENER: Miloš Aksentijevič (041 744 937)
POMOČNIK: Andraž Podvršič (031 289 999)
 ČLANI IN MLADINCI: TERMIN  ČLANI IN MLADINCI: LOKACIJA
Ponedeljek 
Torek 
Sreda
Četrtek
Petek 
20:30 - 22:00 
19:00 - 20:30
19:00 - 20:30
20:30 - 22:00
20:30 - 22:00
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
KADETI
TRENER: Andraž Podvršič (031 289 999) 
POMOČNIK: Matej Slemenjak
KADETI: TERMIN  KADETI: LOKACIJA
Ponedeljek
Sreda
Četrtek
Petek
17:30 - 19:00
17:30 - 19:00
16:00 - 17:30
16:00 - 17:30
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
STAREJŠI DEČKI B
TRENER: Andraž Podvršič (031 289 999)
POMOČNIK: Matej Slemenjak
 STAREJŠI DEČKI B: TERMIN  STAREJŠI DEČKI B: LOKACIJA
Ponedeljek 
Sreda
Četrtek 
Petek 
17:30 - 19:00
17:30 - 19:00
16:00 - 17:30
16:00 - 17:30
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE

MLAJŠI DEČKI A IN B
TRENER: Franci Zidar (051 387 245)
POMOČNIK:
 MLAJŠI DEČKI A in B: TERMIN MLAJŠI DEČKI A in B:  LOKACIJA
Ponedeljek
Torek 
Četrtek
Petek 
16:00 - 17:30
14:30 - 16:00
14:30 - 16:00
15:30 - 17:30
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
 
MLAJŠI DEČKI C
TRENER: Dejan Tomšič (040 221 630)
 MLAJŠI DEČKI C: TERMIN MLAJŠI DEČKI C: LOKACIJA
Ponedeljek 
Sreda 
Petek 
14:30 - 16:00
16:00 - 17:30
14:30 - 16:00
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
 
MINI ROKOMET POLICA 
TRENER:
MINI ROKOMET POLICA: TERMIN MINI ROKOMET POLICA: LOKACIJA
Torek 
Petek
7:10 - 8:10
7:10 - 8:10

Telovadnica OŠ Brinje PŠ POLICA
Telovadnica OŠ Brinje PŠ POLICA
MINI ROKOMET BRINJE
TRENER: 
MINI ROKOMET BRINJE: TERMIN MINI ROKOMET BRINJE: LOKACIJA
Torek 
Četrtek
13:45 - 14:30 (1, 2, 3 razred)
13:45 - 14:30 (4, 5 razred)
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
 
MINI ROKOMET LA - ADAMIČEVA
TRENER:
MINI ROKOMET LA - ADAMIČEVA: TERMIN MINI ROKOMET LA - ADAMIČEVA:  LOKACIJA
Torek 
Torek
7 ura (1, 2, 3 razred)
8 ura (4, 5 razred)
 Telovadnica OŠ LAG PŠ ADAMIČEVA
 
MINI ROKOMET - ŠMARJE SAP
TRENER: 
MINI ROKOMET - ŠMARJE SAP: TERMIN MINI ROKOMET - ŠMARJE SAP:  LOKACIJA

Torek 
Četrtek

16:00 - 17:00
15:00 - 16:00

Telovadnica OŠ ŠMARJE SAP
Telovadnica OŠ ŠMARJE SAP

 
MINI ROKOMET LA - ŠT. JURIJ
TRENER: Franci Zidar (051 387 245)
MINI ROKOMET LA - ŠT. JURIJ: TERMIN MINI ROKOMET LA - ŠT. JURIJ: LOKACIJA

Ponedeljek
Sreda

7:20 - 8:20
7:20 - 8:20

Telovadnica OŠ LAG PŠ ŠT. JURIJ
Telovadnica OŠ LAG PŠ ŠT. JURIJ

MINI ROKOMET LA - ŽALNA
TRENER:
MINI ROKOMET LA - ŽALNA: TERMIN MINI ROKOMET LA - ŽALNA: LOKACIJA
   Telovadnica OŠ LAG PŠ ŽALNA

Urnik treningov - veljavnost od 2.9.2019 do 30.6.2020

 
ČLANI in MLADINCI
TRENER: Miloš Aksentijevič (041 744 937)
POMOČNIK: Andraž Podvršič (031 289 999)
 ČLANI IN MLADINCI: TERMIN  ČLANI IN MLADINCI: LOKACIJA
Ponedeljek 
Torek 
Sreda
Četrtek
Petek 
20:30 - 22:00 
19:00 - 20:30
19:00 - 20:30
20:30 - 22:00
20:30 - 22:00
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
KADETI
TRENER: Andraž Podvršič (031 289 999) 
POMOČNIK: Matej Slemenjak
KADETI: TERMIN  KADETI: LOKACIJA
Ponedeljek
Sreda
Četrtek
Petek
17:30 - 19:00
17:30 - 19:00
16:00 - 17:30
16:00 - 17:30
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
STAREJŠI DEČKI B
TRENER: Andraž Podvršič (031 289 999)
POMOČNIK: Matej Slemenjak
 STAREJŠI DEČKI B: TERMIN  STAREJŠI DEČKI B: LOKACIJA
Ponedeljek 
Sreda
Četrtek 
Petek 
17:30 - 19:00
17:30 - 19:00
16:00 - 17:30
16:00 - 17:30
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE

MLAJŠI DEČKI A IN B
TRENER: Franci Zidar (051 387 245)
POMOČNIK:
 MLAJŠI DEČKI A in B: TERMIN MLAJŠI DEČKI A in B:  LOKACIJA
Ponedeljek
Torek 
Četrtek
Petek 
16:00 - 17:30
14:30 - 16:00
14:30 - 16:00
15:30 - 17:30
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
 
MLAJŠI DEČKI C
TRENER: Dejan Tomšič (040 221 630)
 MLAJŠI DEČKI C: TERMIN MLAJŠI DEČKI C: LOKACIJA
Ponedeljek 
Sreda 
Petek 
14:30 - 16:00
16:00 - 17:30
14:30 - 16:00
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
 
MINI ROKOMET POLICA 
TRENER:
MINI ROKOMET POLICA: TERMIN MINI ROKOMET POLICA: LOKACIJA
Torek 
Petek
7:10 - 8:10
7:10 - 8:10

Telovadnica OŠ Brinje PŠ POLICA
Telovadnica OŠ Brinje PŠ POLICA
MINI ROKOMET BRINJE
TRENER: 
MINI ROKOMET BRINJE: TERMIN MINI ROKOMET BRINJE: LOKACIJA
Torek 
Četrtek
13:45 - 14:30 (1, 2, 3 razred)
13:45 - 14:30 (4, 5 razred)
Dvorana BRINJE
Dvorana BRINJE
 
MINI ROKOMET LA - ADAMIČEVA
TRENER:
MINI ROKOMET LA - ADAMIČEVA: TERMIN MINI ROKOMET LA - ADAMIČEVA:  LOKACIJA
Torek 
Torek
7 ura (1, 2, 3 razred)
8 ura (4, 5 razred)
 Telovadnica OŠ LAG PŠ ADAMIČEVA
 
MINI ROKOMET - ŠMARJE SAP
TRENER: 
MINI ROKOMET - ŠMARJE SAP: TERMIN MINI ROKOMET - ŠMARJE SAP:  LOKACIJA

Torek 
Četrtek

16:00 - 17:00
15:00 - 16:00

Telovadnica OŠ ŠMARJE SAP
Telovadnica OŠ ŠMARJE SAP

 
MINI ROKOMET LA - ŠT. JURIJ
TRENER: Franci Zidar (051 387 245)
MINI ROKOMET LA - ŠT. JURIJ: TERMIN MINI ROKOMET LA - ŠT. JURIJ: LOKACIJA

Ponedeljek
Sreda

7:20 - 8:20
7:20 - 8:20

Telovadnica OŠ LAG PŠ ŠT. JURIJ
Telovadnica OŠ LAG PŠ ŠT. JURIJ

MINI ROKOMET LA - ŽALNA
TRENER:
MINI ROKOMET LA - ŽALNA: TERMIN MINI ROKOMET LA - ŽALNA: LOKACIJA
   Telovadnica OŠ LAG PŠ ŽALNA